Alışveriş Sepeti

  • Sepetinizde ürün yok!
WhatsApp Sipariş Hattı: (555) 555 55 55

E Sigara Likiti Ne İşe Yarar?

E Sigara Likiti Ne işe Yarar?

E sigara özellikle ateşli sigarayı bırakmak isteyenler için son zamanlarda oldukça talep göre ürünlerden biri olmak ile birlikte e sigara seçimi oldukça önemlidir. Özellikle kişinin ateşli sigara içerken hangi aşamada olduğunu belirleyerek yapacağı e sigara tercihi ilk aşama olarak oldukça doğru bir adım olacaktır. Örneğin kişi ateşli sigarayı günde bir paketten fazla içiyorsa orta derece bir tiryakidir ve e sigarasını da bu yönde seçmelidir. Tüm bunların yanı sıra şarj ile çalışan e sigara tercihinde bataryasının uzun süreli kullanıma uygun olmasına dikkat edilmelidir.

Bunlardan ziyade e sigara kullanımında dikkat edilmesi gereken ve kişilere asın hazzı veren e likit sıvı içerisinde 4 farklı maddeyi barındırmaktadır. Bunlardan biri aroma verici iken bir diğeri ise nikotindir. Aroma verici kişilerin tercihine göre farklı şekillerde çeşitlendirilebilirken yine kişisel tercihlere bağlı olarak hiç kullanılmaya da bilinir.

 E Sigarada Likit Yapımı Nasıl Olur?

E sigara için en önemli araç atomizer içerisinde konulan likittir ve bu likitin evde yapılabilir özelliğe de bulunmaktadır. E sigara likit yapımı için öncelikle bu işi yapacak olan kişinin deneyim ve bilgi sahibi olması gerekir. Bunun dışında ise e likit yapımı için kullanılan ölçüler kişisel tercihlere göre belirlenebileceğinden ateşli sigaralara yakın bir tat elde etme imkanı da bulunur. E likit sıvının içerisine bunların dışında VG ile PG denilen ve sigaranın sertliğini ayarlamaya yarayan maddelerdir. E likit sıvı yapımında kullanılan madde sayısı az gibi görünse de bu maddelerin hangi ölçülerde koyulması gerektiği en önemli konulardandır.

Evde Likit Yapımının Maliyeti Nedir?

Evde likit yapımı sürekli likit sıvı almaktan daha uygundur fakat likit yapımı için bir deneyine sahip olmak gerektiği de unutulmamalıdır. Evde likit sıvı hazırlanırken ölçüleri doğru ayarlayabilmek için bir şırınga kullanılması oldukça büyük kolaylık sağlayacaktır.

E likit yapımında yüksek nikotin kullanılır ise VG & PG ile seyreltme işlemi yapılabilir. Son zamanlarda pek çok e sigara kullanıcısı likit sıvıda aroma tercih etmemektedir. Piyasada bulunan elektronik sigara likit fiyatları çeşitlerin ve oranlarına göre değişiklik gösteriyor.

Bir Yorum Bırakın

Eposta adresiniz gösterilmeyecektir.

  • Body Font