Alışveriş Sepeti

  • Sepetinizde ürün yok!
WhatsApp Sipariş Hattı: (555) 555 55 55

E Sigara Kullanımı

Elektronik sigara kullanımı giderek yaygınlaşmaya başlamıştır. Sigaradan kurtulmak isteyen pek çok kişi için oldukça etkili bir yöntem olan elektronik sigara şarj edilebilir özellikte ve duman çıkarmayan bir üründür. Bu neden ile her tür kapalı ortamlarda da kolayca kullanılabilen e sigara bir süre sonra normal sigarayı aratmamaktadır.

Elektronik sigarada nikotin ihtiyacını karşılamakta olan en önemli araç ise e sigara likididir. Elektronik sigara likitleri içerisinde aroma verici ve nikotin de dahil olmak üzere 4 farklı bileşen ile meydana gelmektedir. E sigara likit yapımı ile ilgili belli bir bilgi birikimi olan kişiler bu ayarlamayı kendileri de yapabilmektedir. Bu sayede kişiler kendi ağız tatlarına göre e sigara kullanabilmektedir.

E Sigara Likit Yapımı

Elektronik sigara içerisinde bulunan atomizer sayesinde e sigara likitini sıvıya dönüştürmektedir. Bu neden ile hem likit kullanımına hem de e sigaraya göre likit seçimine oldukça dikkat edilmesi gerekmektedir. Likit yapımı zor olmayan bir işlem olsa da bu konuda yeterince bilgiye sahip olmayanların dememesi gereken bir işlemdir. Bu gibi durumlarda en önemli şey orijinal e likit sıvısı kullanılmasıdır. Elektronik sigara kullanan bir kişi için e likit sıvısı kullanmak kişileri yeni bir e sigara kartuşu kullanmaktan kurtarmaktadır.

E Sigara Seçimi

E sigaraya yeni başlayacaklar için sigara seçimi oldukça önemlidir. Bunun yanı sıra işe öncelikle hangi tür bir sigara tiryakisi olduğunuzu belirlemekten başlamalısınız. Örneğin günde bir paketten az içen bir kişi başlangıç düzeyinde bir sigara kullanıcısıdır ve buna göre bir e sigara tercihinde bulunmalıdır. Bu da kullanılması gereken e likit seviyelerinin de belirlenmesine fayda sağlayacaktır.

E sigara kullanımında en ekonomik yöntem olan e likit içerisinde aroma bulunan ve nikotin ihtiyacını karşılayacak bir sıvıdır. Elektronik sigara likit fiyatları kullanılan likitin kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Bunun yanı sıra kişilerin tercih ettikleri elektronik sigara çeşitlerine göre de e sigara likit fiyatlarında değişim gözlenebilir. Gerçek bir sigara hazzı için iyi ayarlanmış bir e sigara likiti oldukça önemlidir ve manuel sigarayı pek de aratmamaktadır.

Bir Yorum Bırakın

Eposta adresiniz gösterilmeyecektir.

  • Body Font