Alışveriş Sepeti

  • Sepetinizde ürün yok!
WhatsApp Sipariş Hattı: (555) 555 55 55
Elektronik sigara almanın güvenilir yolu..

Elektronik sigara ve elektronik sigara likitlerini ucuz , kaliteli ve güvenilir olarak nereden elde edebilirim sorusunun cevabı liqit.net dir. Bilindiği üzere çeşitli engellemelerden ötürü elektronik sigaralara ve bunların yan ürünlerine yani likitler , base , nbase , coil ,atomizer , pamuk ,tellere ülkemizde ulaşmak sıkıntılı bir süreç. Bu ürünleri satan ve imalatını yapan birçok instagram ve facebook sayfaları var ve ayrıca web sayfaları var. İnsanlarda doğal olarak güven problemi yaşamakta. Sitemizde tam olarak bu güven problemini ortadan kaldırmak ve insanlara daha güvenilir bir ortam oluşturmak amacı ile kurulmuştur. Sigarayı bırakıp elektronik sigaraya başlamak isteyenlerin ve bu ihtiyacı giderebilecek olan tedarikçilerin buluşma platformu olan sitemize kayıt olarak ürünlerinizi paylaşabilirsiniz. Kullanıcı ve admin puanlamaları ve yorumları ile tedarikçilerin güvenilirliğini kullanıcılar direkt olarak görebilecekler.

 

Elektronik sigara nedir sorusunu sorduysanız doğru yoldasınız. Liqit.net olarak bu sorunuzu cevaplamanın da ötesinde sizi sigaradan kurtaran kapılara ulaşmanızı sağlıyoruz.

Bu soruyu soran insanların aklında genel olarak sigarayı bırakma düşüncesi olmakta. Yani ilk adım atılmış. Gerisi artık sitemizdeki içeriklerden de anlaşılacağı üzere basit denebilir. Elektronik sigara insanlarda sigara alışkanlığını yok eden ve sigaraya oranla çok daha az zararlı olan bir cihazdır. İçerisindeki devre sistemi ile coil denen ve içerisinde rezistans bulunan tellerin ısınması ile bulunduğu ortamdaki elektronik sigara likitini buharlaştıran bir sitemdir. Bu buhar içe çekilerek ve buharın içeriğindeki nikotinde alınarak sigara isteği ve ihtiyacı kapatılmaktadır.

 

Sigara bilindiği üzere çok geniş bir kitlenin kullandığı insanların kendilerini bile isteyerek zehirlediği bir ürün. Peki sigarayı bırakıp , elektronik sigaraya başlayanların elektronik sigara zararları hakkında bilgileri varmı. Elbette çoğu kişinin yok ancak şu bilinmeli ki literatürdeki bilimsel kaynakların büyük çoğunluğuna göre elektronik sigara zararları normal sigaranın zararlarına göre çok düşük. Genel olarak belirtilen sıkıntılar ve bazı bilgi kirlilikleri var. İleri düzey kullanımlarda yani günde üç paket sigara içen biri ayarında bu cihazları kullanırsanız bu problemi yaşamanız olası. Ciğerlerde su toplaması kullanılan likit içeriğindeki aromaya bağlı olarak ve az su tüketimine bağlı olarak böbreklerde de sıkıntıya yol açtığı belirtilmekte. Son olarak da elektronik sigara patlarmı  gibi bazı soruların cevaplarında çok fazla bilgi kirliliği var. Bilinmelidir ki elektronik sigara patlaması yerine batarya patlaması terimi kullanılması daha doğru. Pil ve bataryalar patlayabilir. Ancak bu durum hemen hemen bütün pilli veya bataryalı cihazlar için geçerli. Kullandığınız telefonlar , laptoplar hepsi patlamaya müsait cihazlar. Burada önemli olan güvenilir satıcılara dan kaliteli ürünler alıp kullanmak ve bu ürünleri uygun şartlarda muhafaza etmektir.

 

Kendimi kurtarmak sigarayı bırakmak istiyorum. Ancak elektronik sigara fiyatları çok pahalı gideri çok gibi bir düşünce her başlangıç durumu kullanıcılar için doğru bir düşünce hatta ileri kullanıcılar içinde bu doğru bir düşüncedir. Ancak şöyle yanlışlıklar var. Yeni kullanıcılar başta fazla para verip elektronik sigara alıyorlar likit alıyorlar ancak beş veya altı ayda kullandıkları sigarayı amorti edebiliyorlar. İleri kullanıcılar için ise şöyle bir durum söz konusu . Yurt dışında oldukça ucuz olan elektronik sigaralar yurt içinde fahiş fiyatlara satılıyor. Çünkü tedarikçiler az ve küçük çapta alımlar yapıyor. Aslında normal fiyatlara satan kullanıcılarda var ancak onlar da çok az insana sesini duyurabiliyor. Liqit.net olarak bu fahiş fiyatlara satılan elektronik sigaralar ve bunların yan ürünleri olan elektronik sigara likitleri ve bunların hazırlanmasında kullanılan likit aromalarının daha uygun fiyatlara satılmasına yardımcı olmayı ve güvenilirliği biraz olsun arttırmayı amacımız yaptık.

Liqit.net de elektronik sigara dünyasına dair envai çeşit ürüne ulaşabilir kıyaslama yapabilir , bu ürünler hakkında detaylı bilgiler okuyabilir, yorum yapıp sizden sonraki kullanıcıların bu yorumları görmesini sağlayabilir ve onlara fikir verebilirisiniz . Elektronik sigara modellerine pillerine aksesuarlarına kısaca elektronik sigaralarla alakalı tüm ürünlere liqit.net üzerinden ulaşabilirsiniz. Her çeşit modeli bünyesinde barındıran sitemizde istediğiniz size özel elektronik sigara modelleri hakkında bilgi alabilir ve kullanıcı yorumlarına anında ulaşabilirsiniz. Ürünlerle alakalı kafanızdaki bütün soru işaretleri giderebilecek cevaplara ulaşabilir yada sorup anında cevap alabilirsiniz.

Kullandığınız elektronik sigaraya en uygun elektronik sigara batarya ve elektronik sigara pili ni detaylı bilgilerini öğrenip liqit.net ten satın alabilirsiniz. Bu ürünlerin kullanımı ve bakımı ile alakalı detaylı bilgileri blog sayfamızdan yada kullanıcı yorumlarında öğrenebilir , bakımı ile alakalı gerekli ürünleri liqit.net ten satın alabilirsiniz. Cihazların en hassas ve en dikkat edilmesi gereken kısımları olan elektronik sigara batarya ve elektronik sigara pili nin seçeceğiniz cihaz ile olan uyumunu sitemizden öğrenebilir ve yorumlarda bulunabilirsiniz.

Kolay kullanım ve şık görünüm için elektronik sigara aksesuar larına ulaşmanın en kolay yolu liqit.net . Kullandığınız ve istediğiniz elektronik sigara başlığı , ağızlığı yada diğer bir deyimle drip tip leri ve elektronik sigara kılıfının her çeşidine sitemizden ulaşabilirsiniz. İstediğiniz size özel tamamen kişiselleştirilmiş cihazlarınıza liqit.net sayesinde kavuşabilirsiniz. Elinizden düşürdüğünüz , kırdığınız ve bulmakta zorlandığınız elektronik sigara camını çok rahat bir şekilde bulabilirsiniz liqit .net te. Birbirinden farklı yüzlerce çeşit kişiye özel elektronik sigara aksesuarlarına ulaşmanı en kolay yolu liqit.net .

Yüzlerce mağaza da birbirinden farklı kullanıcıların paylaştığı yüzlerce çeşit ürüne ulaşmak artık çok kolay. Elektronik sigara alımı gerçekleştirmek isteyenlerin ilk durağı liqit.net .Çünkü liqit.net , ulaşmakta zorlanacağınız sadece yurtdışından sipariş edebileceğiniz çok farklı spesifik ürünlere hem daha uygun fiyatlara hem de daha güvenilir yollarla ulaşmanızı sağlıyor. Sigarayı bırakıp elektronik sigara almak için elektronik sigara başlangıç harcamalarında ki devasa fiyatlara bir son vermek liqit.net ile mümkün . Her satıcıya ulaşıp en uygun fiyatlara kaliteli hizmete sahip olmak artık bütün elektronik sigara buhar keyifçilerinin bir tık uzağında.

En güzel buhara nasıl ulaşırım en iyi ateşleyici hangisi gibi sorular tarihe karışıyor. Elektronik sigara atomizer ve elektronik sigara coillerinin her çeşidine liqit.net ile çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Rba , rta , rda ve rdta elektronik sigara atomizer çeşitlerinin hangisinin sizin için daha uygun olacağına karar vermek artık çocuk oyuncağı olacak. Elektronik sigara aromasını daha yoğun olarak almak ise amacınız kullanmanız gereken atomizer hangisi olmalı yada sigara içimi bir cihaz arıyorsanız hangi atomizeri seçmelisiniz gibi sorunsallar liqit.net sayesinde sorun olmaktan kalkıyor.

Yeni başlayacağınız yada değiştireceğiniz cihazınızın ayarları ve bakımı ile alakalı bütün soru işaretlerini sitemizin içeriklerinden giderebilirsiniz. Elektronik sigara ayarları ile ilgili olarak istediğiniz bilgilere blog sayfamızdan ulaşabilir yada satıcılar ile direkt mesaj yolu ile iletişime geçebilir ve bu şekilde de gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz. Aldığınız cihaz ile alakalı gerekli elektronik sigara bakım aşamalarına satıcılar büyük ölçüde sitemiz içerisinde yanıtlandırmış olacaktır. İstenen durumlarda satıcı ile mesaj yolu ile iletişime geçerek gerekli elektronik sigara bakımı ile alakalı bilgileri alabilirsiniz.

Ülkemizde satışı ile alakalı problemler bulunan bu buhar araçlarının kullanımı ile alakalı bir bilgi kirliliği de bulunmakta elektronik sigara cezası diye bir durum söz konusu değil. Elektronik sigara ve yan ürünlerinin ticari amaçla kullanımında cezai bir durum söz konusu.

Ev yapımı likit ile uğraşmak isteyenler liqit sayesinde istedikleri bütün ürünlere ulaşabilmekteler. Bünyesinde bulunan kullanıcılara sayesinde bu mağazalardan yüzlerce çeşit likit aroma sına ulaşılabilmekte . Kullanılan bir diğer ürün olan likit nbase ine ve bunun bileşenleri olan nbase propilen glikol ve bitkisel gliserin gibi ürünlere güvenilir ve kaliteli bir yolla yani liqit.net sayesinde çok kolay ulaşılabilmektedir. İstenilen damak zevkine uygun sigara likiti oluşturabilmek için gerekli bütün likit aromaları liqitin bünyesinde bulunmaktadır. Damak zevkinize uygun olabileceğini düşündüğünüz likit reçeteleri ve likit tarifleri ne blog sayfamızdan rahatlıkla ulaşabilir yada istekte bulunabilirsiniz. Yaptığınız likitleri uygun koşullarda muhafaza etme isteğinizi de gidermek için size uygun likit şişesi ni yada plastik üniteleri rahatlıkla liqit.net ten satın alabilirsiniz. Likit yapımında kullanacağınız yada hangi oranlarda kullanmanız gerektiği ile alakalı likit aroma tavsiye lerini ve miktarlarını sitemizin içeriklerinden rahatlıkla bulabilir ve belirli oranlarda satın alabilirsiniz.

Cepleri rahatlatmak içinde başlanılan elektronik sigaraların bir müddet sonra en çok para harcanan ürünleri likitler. Likit fiyatları nın gereksiz pahalılığını ve güvenilir likit sigara larına ulaşımının zorluğunu büyük ölçüde ortadan kaldıran liqit sizleri güvenilir kaliteli ve sağlıklı likitlerle buluşturmanın en iyi ve en özel yolu.

Haberler & Blog

17 Eylül 2017

E-Liquid (Likit) Hakkında Bilgi

Devamını Oku
16 Eylül 2017

E-Likit Neden Tercih Edilmelidir?

Devamını Oku
15 Eylül 2017

Elektronik Sigaranın Avantajları Nelerdir?

Devamını Oku
14 Eylül 2017

Elektronik Sigara Likitlerinde Nelere Dikkat Edilmeli?

Devamını Oku

Buharcılar Ne Diyor?

İyiymiş baya.
Emrah Yakut
Emrah Yakut
Buharcı
İyi dicem ama iyi derken yanlış anlaşılmasın çok iyi manasında. Cam şişe olduğu için düşüp kırdım bir tanesini ama canım sağolsun. Kendisi yere düşebilir ama markası asla!
Faruk Çoşkun
Faruk Çoşkun
Buharcı
Çadır şarap ve plakçalar eşliğinde mükemmel haz aldım. Her aromayı hissettim içerken, diğer likitlerdeki gibi aromalar likitin içinde kalabalığa karışmıyor.
Yusuf Eren Sarınca
Yusuf Eren Sarınca
Buharcı
Kanepenin bir köşesinde saatlerce kıvrılıp içmişim. Hiç farketmedim bittiğini yav. Tütün aromalı istemiştim. Adıyaman tütünü kokusu aldım resmen.
Yusuf Kömürcü
Yusuf Kömürcü
Buharcı
Zamanında kapuçino gözü dediğimde kimse anlamamıştı ama siz başarmışsınız.
Seyit Karlıdağ
Seyit Karlıdağ
Buharcı
Artık odam sigara kokmuyor aksine hoş bir koku bırakıyor. Umarım elektronik sigaranın çoğalmasıyla sigaradan oluşan yangınlar da bir son bulur
Orhan Turanlı
Orhan Turanlı
Buharcı
  • Body Font